Solis-100K-5G-PRO
Solis-100K-5G-PRO
Solis-100K-5G-PRO
Solis-100K-5G-PRO 3 fase - BTW 0%
Artikelnummer
100K-5G-PRO
Gewicht
93,000 KG
Verzendkosten
Standaard levertijd
3
Prijs per stuk
Voorraad : 10
Aantal:
Bestellen
Op verlanglijst
Heb je een vraag over dit product?
Stel ons jouw vraag
Productinformatie
Solis 100K-5G-PRO
Kenmerken van de Solis-100K-5G-PRO
  • 3-Fase
  • 100kW
  • 167.1A
  • 8 MPPT 16 IN
  • AFCI
  • IP66
  • RS485 (Optioneel: WIFI/GPRS/PLC met Data Logging Stick)
  • 93kg
  • Afmetingen 1183 x 585 x 363mm