Solis-80K-5G-PRO
Solis-80K-5G-PRO
Solis-80K-5G-PRO
Solis-80K-5G-PRO 3 fase - BTW 0%
Artikelnummer
80K-5G-PRO
Gewicht
77,000 KG
Verzendkosten
Standaard levertijd
3
Prijs per stuk
Voorraad : 10
Aantal:
Bestellen
Op verlanglijst
Heb je een vraag over dit product?
Stel ons jouw vraag
Productinformatie
Solis 80K-5G-PRO
Kenmerken van de Solis-80K-5G-PRO
  • 3-Fase
  • 80kW
  • 133.7A
  • 6 MPPT 12 IN
  • AFCI
  • IP66
  • RS485 (Optioneel: WIFI/GPRS/PLC met Data Logging Stick)
  • Gewicht 77kg
  • Afmetingen 1183 x 585 x 363mm